חיפוש
  • אורנה וידאל

מה תעשו כשהשער יפתח ב 11.11

עודכן ב: מרץ 18


מה תעשו כשהשער יפתח ב 11.11 ?

נובמבר נחשב לחודש משמעותי מבחינה רוחנית ומבחינה נומרולוגית. 11 בנובמבר מהדהד בתדר מיוחד במינו. זהו היום ה -11 בחודש ה- 11 ללא ספק תאריך מיוחד המייצג שער אנרגטי הנפתח למימד אחר בתודעה גבוהה.

התאריכים המשמעותיים בנובמבר הם 1, 10, 11, 28 ו- 29 הצירוף המיוחד של מספרי אחד, קשור באחדות ובהבנה שכולנו מחוברים- כולנו אחד. בימים אלו האנרגיה תהיה עוצמתית ומורגשת. זהו בדיוק הזמן להתחלות חדשות בכיוון חדש. זמן להתעוררות רוחנית ועלייה במודעות.

יום זה מזכיר לנו כי התחלות חדשות ממתינות לנו, השינוי כבר עומד בדלת, ואנו נחווה התעוררות פנימית שתשפיע על מהלך חיינו. זוהי אנרגיה עוצמתית, זכרית ויוזמת בדיוק כמו אנרגיית השמש שגורמת לנו להתעורר לאפשרויות חדשות. יום נהדר להתחיל בו התחלות חדשות וליזום שינויים בחיינו. להביט פנימה באומץ ולהדהד עם האמת הפנימית שלנו. יום שמבקש מאתנו לחשוב בגדול, לחשוב איך אנו כותבים את הפרק החדש בחיינו.

ביום זה נרגיש חיבור חזק למטרות שלנו. ללא קשר למה שמתרחש בחיינו כעת, זהו הרגע לקחת חלק פעיל ביצירת המציאות של חיינו. זוהי אנרגיה של הגשמה, אנרגיה של מספרי מאסטר המביאים לנו כוח רוחני רב ומידע רוחני חדש. ללא ספק נעלה בתדר הרוחני שלנו כל אחד לפי הקצב, מידת הפתיחות והמצב האישי שלו.

עזרה רבה מגיעה מהעולמות העליונים ביום הזה: המלאכים השומרים שלנו, ישויות רוחניות או רוחות מדריכות משתמשות במספרים אלו (11:11) כדי לתקשר איתנו. אם ראיתם את המספר הזה לאחרונה שימו לב למסר המעודד אתכם כי אתם בכיוון הנכון והיקום כולו נחלץ לעזרתכם ומאיר לכם את הדרך.

11.11 הוא כמו מתג שיש להפעילו. זהו היום שבו ניתן לחולל שינוי. כדי להפעיל את המתג, כדאי ביום זה יש לכוון את השעון לשעה 11:11 להיות מוכנים עם כוונה חדשה, כתובה על דף לבן ונקי ובלב פתוח לבקש את אשר על ליבכם. במשך 11 דקות עליכם לעצום עיניים ולראות את עצמכם בהגשמה של הדרך החדשה. לדמיין את הדרך כולה לפרטי פרטים.

ביום כזה הקסם מתעצם ואיתו ההבטחה לדרך חדשה. היופי בכל התהליך הזה הוא שכל מה שנתחיל כעת, ימשך גם הלאה, בדיוק כמו זרעים שנזרעים על אדמה חרושה.

השער פתוח לא תיכנסו?

אורנה וידאל – טארוט ונומרולוגיה. ייעוץ והכוונה, קורסים וערבי נשים. 050-8802801

כל הזכויות שמורות


43 צפיות

אורנה וידאל - טארוט ונומרולוגיה

נייד: 050-8802801

מייל: vidalorna@walla.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

כל הזכויות שמורות לאורנה וידאל

אורנה וידאל- טארוט ונומרולוגיה, מורה רוחנית, ייעוץ והכוונה בקלפי הטארוט, מלמדת קורסי טארוט ונומרולוגיה, מפה נומרולוגית, ערבי נשים, מפגשים חברתיים, ערבי גיבוש למקומות עבודה, מעגלי נשים, מסיבת רווקות, הרצאות, קלפי טארוט, קלפי מסרים, טארוט ריידר, רוחניות, מודעות, מיסטיקה, בלוג אישי, כותבת טור שבועי ב"ניוז חיפה והקריות", רייקי מאסטר,  מעבירה סדנאות חניכה לרייקי בכל הרמות.